Бізнес каталог <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Магазин-склад "Теплий дім"

 
 


Теплий дім - доступний всім!

  • системи утеплення,
  • системи оздоблення фасаду,
  • гуртова та роздрібна торгівля будматеріалами,
  • доставка на об'єкт.
 
Плити пінополістирольні графітонаповнені: Аргументи «ЗА» плити пінополістирольні «СТОЛІТ»™:
Володіють високою теплоізоляційною здатністю, що перевищує більшість відомих традиційних будівельних матеріалів та утеплювачів.
- Відмінні теплові характеристики:
- низька питома теплопровідність,
- низьке термічне розширення,
- структурна стабільність в діапазоні температур від -180 до +80,
- висока міцність на стиск при низькій щільності,
- низьке водопоглинання та дифузія водяної пари,
- низька динамічна жорсткість, що забезпечує якісну звукоізоляцію від ударних шумів,
- не реагує на більшість хімічних сполук, що застосовуються в будівництві,
- стійкі до біологічного впливу,
- завдяки малій вазі, зручні при монтажі та обробці,
- не шкодять здоров’ю, не мають запаху та не утворюють пилу,
- екологічно безпечні, так як при виготовленні використовуються матеріали, які є безпечними для навколишнього середовища.

ПСБ-C-15 — використовується для утеплення і звукоізоляції конструкцій, що не піддаються впливу довкілля і механічним навантаженням. Наприклад, горища, міжкімнатні перегородки, закладається в цегельну кладку, також може використовуватися для утеплення тимчасових споруд, вагонів та контейнерів.

ПСБ-C-25 — найпоширеніша та універсальна марка пінопласту. Використовується для утеплення стін, дахів, підлог. Найчастіше використовується для утеплення фасадів будівель методом «легкий мокрий».

ПСБ-С-35 — застосовується при виготовленні багатошарових панелей в т.ч. залізобетонних, теплоізоляції фундаментів і підземних комунікацій, а так само у всіх місцях, де можуть виникати значні механічні навантаження.

 
Склосітка: Аргументи «ЗА» склосітку «СТОЛІТ»™:

Склосітка «Століт» вирізняється якісними стабільно високими показниками – вага, розміри.

Склосітка просякнута спеціальними полімерними розчинами, що забезпечують їй високу стабільність структури.

Відмінні показники на розривні навантаження після повного занурення на 28 днів в агресивне 5% NaOH середовище.

Відмінні показники після випробувань в лужному середовищі з рН 12,5 при підвищених температурах.

Високе розривне навантаження, стійкість до кліматичного старіння, ураження шкідливими мікроорганізмами, тощо.

Склосітка «Століт» забезпечує механічну стійкість покриття, підвищує термічний опір зовнішніх стін, захищає фасад від тріщин.

Всі технічні параметри відповідають вимогам ДСТУ Б В.2.7-56-96 (ГОСТ 10499-95) п.5.; ДСТУ ГОСТ 19170-2003 п.4.7.2

Область застосування: Використовується як армувальний матеріал в системах зовнішнього утеплення будинків, для реставраційних робіт, армування тріщин в стелях, стінах, приклейки керамічної плитки, армування наливних підлог, тощо.
 
Клеї для пінопласту: Аргументи «ЗА» сухі суміші «СТОЛІТ»™:

Клеючі суміші виготовлено на повністю комп’ютеризованій лінії з дотриманням вимог щодо високої якості, прийнятих у об’єднаній Європі.

При виготовленні використовується виключно найкращий портланд цемент марки 500 від провідного Українського виробника, сухий дрібнофракційний збагачений кварцевий пісок, кварцеві борошна для досягнення суперпластичності, німецькі полімерні, стабілізуючі та модифікуючі добавки, найкраще спеціальне вапно польського виробництва та власну, перевірену досвідом - найкращу рецептуру для досягнення збільшеного діапазону температур використання, скорочення набуття часу повної готовності, суперпотужного зчеплення з підосновою, виключної морозо- та вологостійкості, екологічної чистоти та підвищеної адгезії.

Наші клеючі суміші та мінеральні штукатурки визнано одними з найкращих на Польському будівельному ринку (під маркою «Izoterm»™).

Суха клейова суміш «Століт-М». Область застосування: Клейова суміш «Століт-М» виготовлена на основі цементу. Використовується для приклеювання пінополістирольних плит під час утеплення та плитки внутрішнього використання. Сумішшю можна шпаклювати та ремонтувати старі основи.

Суха клейова суміш «Століт-С». Область застосування: Клейова суміш «Століт-С» використовується для приклеювання пінополістирольних плит, панелей з мінеральної вати, затоплення арматурної сітки, а також для утеплення фасадів будинків методом «легкий» і т.п.
 
Штукатурки: Аргументи «ЗА» сухі суміші «СТОЛІТ»™:

Клеючі суміші виготовлено на повністю комп’ютеризованій лінії з дотриманням вимог щодо високої якості, прийнятих у об’єднаній Європі.

При виготовленні використовується виключно найкращі складові та власну, перевірену досвідом - найкращу рецептуру для досягнення збільшеного діапазону температур використання, скорочення набуття часу повної готовності, суперпотужного зчеплення з підосновою, виключної морозо- та вологостійкості, екологічної чистоти та підвищеної адгезії.

Наші мінеральні штукатурки визнано одними з найкращих на Польському будівельному ринку (під маркою «Izoterm»™).
 
Універсальна грунтовка:

СТОЛІТ® СГ - універсальна ґрунтовка глибокого проникнення на основі акрилової дисперсії з малим розміром частинок.

Призначення: Призначена для зміцнення і просочення пористих, неміцних і сильно всмоктуючих основ (легкий бетон, штукатурка, гіпсові, цегляні поверхні, гіпсокартон та ДСП) перед їх подальшим шпаклюванням, фарбуванням, наклеювання плит пінополістирольних, плит мінераловатних, шпалер та керамічної плитки, покращення адгезії та зменшення водопоглинання.
 
Скловата URSA M11: Продукти з мінеральної вати URSA створять оптимальні умови й комфортний клімат у приміщенні. Відмінні властивості мінеральної вати допоможуть зберегти тепло, вберегти від шуму, а клас НГ значно знизить ризик поширення вогню.

Iзоляційні мати URSA M11 зі скловолокна, стиснуті в об’ємі, паропроникні, постачаються у вигляді рулонів.

Застосування:
- утеплення й звукоізоляція скатної покрівлі;
- утеплення й звукоізоляція внутрішніх перегородок;
- утеплення й звукоізоляція міжповерхових перекриттів між кроквами.
 
Плити з мінеральної вати:

Утеплення, що не горить та акустична ізоляція:
- для покриття з вентиляцією та горищ;
- дерев'яного балочного перекриття, підвісних стель;
- легких каркасних стін та перегородок;
- підлог на лагах.
 
Суміші для системи утеплення ANSERGLOB:

Декоративна штукатурка: інформаційний підбір (короїд, баранчик).

Фасадні водоемульсії, комп’ютерний підбір кольорів.
 
Будівництво за принципом "ЛЕГО": Технологія будівництва ТЕРМОДІМ

Процес будівництва за технологією "термодім" відбувається простіше і швидше, ніж із застосуванням традиційних технологій.

Фундамент. Будь-яке будівництво починається з підготовки поверхні грунту і закладання фундаменту. Наша технологія, у даному випадку, не є виключенням. На цьому етапі робіт особливих відмінностей з традиційними технологіями немає. Тип фундаменту вибирається найбільш відповідний під конкретний проект. Єдиною відмінністю є те, що стіна з термоблоків (якщо порівнювати її з цегляною стіною в 2 цеглини) має товщину не 50, а 25 см і вагу не 980, а 360 кг, відповідно фундамент може бути значно тонший. Для стіни термодому цілком досить фундаменту в 30-40 см.

Стіни. Важливим моментом є те, що в перший день по всьому периметру фундаменту встановлюється тільки один ряд термоблоків, тобто 25 см висоти. Потім ретельно виміряються відстані і висоти виставленого ряду (довжина стін, діагоналі, кути і т.д.).

Перед заливкою бетону необхідно прокласти каналізаційні і вентиляційні труби, а також закласти арматуру. Діаметр арматури і крок армування (вертикальний і горизонтальний) розраховуються конструктором і залежать від кількості поверхів будинку і навантажень на стіни.

По периметру всієї будівлі в перший ряд блоків закладається арматурний каркас. Такий же каркас, тільки вертикально, повинен закладатися в кожен кут будівлі, в місцях віконних і дверних прорізів і в останньому ряду блоків перед панеллю перекриття. Після того, як всі підготовчі роботи виконані, можна заливати бетон.

Наступного дня можна виставляти і заливати бетоном 4 ряди термоблоків (висота 1 м), і так в наступні дні аж до того моменту, коли потрібно буде вмонтовувати панель перекриття.

Віконні і дверні прорізі. Знаючи спочатку, де розташовуватимуться віконні і дверні прорізі, необхідно провести додаткове армування. Для цього потрібно в крайні до прорізі отвори термоблоків закласти по одному армокаркасу, а також проармувати верхню частину прорізі і скріпити горизонтальну арматуру з вертикальною в’язальним дротом.

Армування потрібне для рівномірного розподілу навантажень на стіну будинку. Навантаження у кожному окремому випадку різні, тому діаметр арматури повинен визначити конструктор або архітектор.

Панелі перекриття. Для будівництва термодому можуть використовуватися як дерев’яні перекриття, так і з/б плити. В деяких випадках найпрактичніше використовувати монолітні перекриття. У будь-якому випадку, після укладання необхідної арматури і заливки бетону в стіни будівлі, вони повинні відстоятися 10-12 днів, за цей час бетон набирає 75 відсотків своєї міцності. Тільки після цього можна починати роботи по установці перекриття.

Округлення. Для отримання округлої форми стіни використовуються блоки стандартної форми і розмірів. Із внутрішньої сторони блоків необхідно виконати вертикальні вирізи шириною 0,2-1,5 см напроти кожного отвору. Потім блок згинається, і для того, щоб зафіксувати необхідну форму, внутрішня стінка блоку обмотується звичайним скотчем або склеювальною стрічкою. Після того, як із таких блоків буде збудована стіна і залита бетоном, скотч можна видалити (коли бетон набере початкову міцність).

Каналізаційні і вентиляційні труби. Що стосується вентиляції і каналізації, то це питання було враховане і вирішене при створенні Термоблока. Перед заливкою бетону труби легко закладаються всередину стіни і виводяться назовні там, де це необхідно. У результаті ми одержуємо забетоновані труби, захищені з двох сторін по 5 см пінополістиролом. При використанні такої технології забезпечується максимальний захист від можливого псування комунікацій.

Облицювання. Пінополістирол, завдяки своїм властивостям і шорсткій поверхні, чудово контактує з будь-якими клейовими складами як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Це вирішує проблему зовнішнього і внутрішнього облицювання всіма видами обробних матеріалів (штукатурка, плитка і т.д.). Для фасаду може застосовуватися облицювальна цегла, сайдинг, дерев’яна або пластикова вагонка. Отже, при виборі облицювальних матеріалів у Вас не виникне жодних обмежень.
  адреса: м.Снятин, вул.Винниченка,48, Івано-Франківська обл., УКРАЇНА (на в’їзді в Снятин, навпроти АЗС "ОККО")
  телефон: (03476) 24450, 0970551065, 0951557565
2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...