Ресторани, кафе <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Ресторан "Гал-Прут"

 
 
Коломия є дуже спокійним і затишним містечком. Непоспішний ритм життя налаштовує на чудовий настрій. Провести приємно час коломияни та гості міста зможуть в одному з найкращих ресторанів міста «Гал-Пруті».

Він роташований в самому центрі міста, біля Музею писанкового розпису. Чудовий краєвид старовинного міста із золотими верхами церков, невеличким сквериком та будинками з довгою історією, що відкривається з ресторану, приємно здивує та надихне на романтичні думки кожного гостя. Особливо влітку, коли при ресторані діє літня площадка. Вона створена з почуттям смаку та вишуканості. Присівши на ній, відчуваєш, що весь світ у твоїх ніг.

Ресторан користується великою популярністю, тому що володіє широким асортиментом ексклюзивних страв. В «Гал-Пруті» досить об'ємне меню, професійне обслуговування та хороше ставлення до клієнтів, а ще приємна музика та затишний інтер’єр.

Шеф-кухар  ресторану запропонує Вам страви європейської та української кухні. Серед широкого асортименту страв  Ви зможе обрати саме ту страву, яка буде відповідати вашим смакам та вподобанням. Винна карта дозволить безпомилково обрати напій до страви, а чайне та десертне меню допоможе продовжити приємні миті відпочинку.

Будь-яке свято, романтичний вечір чи ділова зустріч стануть незабутніми,  якщо Ви проведете його в ресторані «Гал-Прут». Особливістю ресторану є ще й те, що при ньому діє кафе «Сотка», вхід в яке розташований зі стометрівки. Тут Вам запропонують смачні недорогі обіди. Привітний персонал вмить обслужить на високому рівні.

Без вагань, цей заклад можна назвати родзинкою Прикарпаття. Завітайте та переконайтеся в цьому!
  адреса: проспект Чорновола, 43, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78200, УКРАЇНА
  телефон: (03433) 32503, 27589
2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...